Przedszkole Miejskie Nr 231

12 ocen
Mateusz Mikolajczyk
07 maj 2024 16:24
pokaż więcej...
Jakub Rutkowski
30 marzec 2024 17:14
Przedszkole bardzo się podoba synowi. Polecam
pokaż więcej...
Beata Studniarek
14 październik 2023 11:28
pokaż więcej...
Danuta Bereżewska
23 czerwiec 2023 11:48
pokaż więcej...
Radek Wlodarczyk
27 marzec 2023 16:49
Dużo atrakcji. Miła obsługa .
pokaż więcej...
Христина Литвин
14 marzec 2023 20:39
pokaż więcej...
Michał Kurek
16 grudzień 2022 09:46
pokaż więcej...
Madzia Brandenburg
02 wrzesień 2022 14:22
Bardzo fajne przedszkole, moje dzieci bardzo zadowolone :)
pokaż więcej...
Viktor Maikov
19 sierpień 2022 12:58
pokaż więcej...
Kate P.P.
02 sierpień 2022 18:52
pokaż więcej...
888mateo888
22 wrzesień 2021 11:32
Personel raczej miły, choć bywały pewne drobne "zgrzyty". Polecam to przedszkole.
pokaż więcej...
Dominik Pawłowski
07 czerwiec 2013 21:01
Pierwszorzędne przedszkole polecam!!!!!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Przedszkole Miejskie Nr 231

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Miejskie Nr 231
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości