Proguest Rekrutacje

5 ocen
Korneliusz Ferensztajn
10 październik 2022 11:23
Pełen profesjonalizm. Szybka i dobra komunikacja między kandydatem, a pracodawca.

Miałem okazje współpracować z Panią Martą, dzięki której znalazłem nową pracę.

Polecam !
pokaż więcej...
pracownia dragan
13 wrzesień 2022 08:00
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dobrze sprofilowany profil kandydata i idealna selekcja proponowanych stanowisk. Zdecydowanie polecam Proguest jako partnera do rekrutacji.
pokaż więcej...
Sebastian Głażewski
08 sierpień 2022 14:03
Bardzo profesjonalne przeprowadzenie rozmowy wstępnej i wywiadu aby dopasować pracownika do pracodawcy. Po przekazaniu CV pracodawcy, kontakt telefoniczny i e-mail do samego szczęśliwego zakończenia poszukiwań.
pokaż więcej...
Olgierd luzynski
13 czerwiec 2022 13:47
Witam

Chciałbym podzielić się swoim wysokim uznaniem wobec profesjonalnej pracy ze strony firmy PROGUEST GROUP. Obecnie będzie to mój stały partner w dziedzinie pozyskiwaniu talentów do wyspecjalizowanej naszej działalności.
pokaż więcej...
Marcin Obodziński
11 maj 2022 11:06
Profesjonalna szyba i skuteczna rekrutacja, zakończona sukcesem. Pani Kamila młoda, miła i bardzo uprzejma. Kontakt na każdym poziomie jak należny, informacje udzielane od razu, proces śledzony na bieżąco i odczuwalna wręcz troska o zadowolenie kandydata.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Proguest Rekrutacje

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proguest Rekrutacje
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości