Podobne oferty pracy

Elektryk na stanowisko pracownika produkcji i... Nowe

Opis stanowiska lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych

2022-08-16 09:31:15
PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE BUDIREM
Dzisiaj z praca.pl

Pracownik produkcyjny

Zakład Usługowy " Rosa " Sp. z o.o. szuka osób do pracy na produkcji. Praca polega na prowadzenie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów do anodowania i po anodowaniu

2022-08-10 07:08:47
ZU Rosa
6 dni temu z lento.pl

Pracownik produkcyjny - od zaraz!

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:Stanowisko: Pracownik produkcyjnyMiejsce pracy:..

2022-08-09 11:46:40
ASISTWORK SP. Z O.O
7 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik Produkcyjny- darmowy dojazd

Poszukujemy nowych pracowników do pracy przy produkcji i obróbce części samochodowych dla znanych i popularnych marek. miejsce pracy: skawina k. krakowa Obowiązki: * obsługa maszyn i urządzeń w procesie..

2022-08-08 12:02:38
Adecco Poland Sp. z o. o
8 dni temu z hrlink.pl

pracownik produkcyjny

Zadaniamontaż części obrabianie plastikowych element ówutrzymywanie porządku na stanowisku pracy.oczekujemydyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowymzdolności manualnychchęci i motywacji pracydoświadczenia na produkcji oferujemypracę od poniedzi

2022-08-06 11:54:25
10 dni temu z jobs.pl

Staż z urzędu pracy Pracownik produkcyjny - pozostali...

Opis zadań:składanie aluminiowych elementów, obsługa pras, szlifierek, wiertarek, piły automatycznej do cięcia aluminium, prace porządkowe i transportowe Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalneInne wymagania: sprawność manualna, umi

2022-08-04 18:41:56
12 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując..

2022-08-03 16:00:08
DEKRA Praca Sp. z o. o
13 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik produkcyjny (k/m)

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcy

2022-08-03 08:15:37
STOKSON Sp. J
13 dni temu z lento.pl

Pracownik Produkcyjny

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn: zaplatarki, nawijarki i prasy,kontrola jakości produktu,prace manualne,dbanie o porządek na stanowisku pracy,prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego Wynagrodzenie brutto: od 3300 PLN Praca w systemie 2-zmianowy

2022-07-15 09:00:06
MCK Sosnowiec
32 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn: zaplatarki, nawijarki i prasy,kontrola jakości produktu,prace manualne,dbanie o porządek na stanowisku pracy,prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego Wymagania:Inne wymagania: Doświadczenie w pracy na produkcjiD

2022-07-07 18:41:50
40 dni temu z Centralna baza ofert pracy