Pracownik ds obsługi sklepu internetowego z j. angielskim

Miejsce pracy: Krosno
Region: Podkarpackie
Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego z j. angielskim
(miejsce pracy Krosno)

Główne obowiązki na tym stanowisku to:
współpraca z podmiotami realizującymi zadania w sklepie internetowym
kontakt z poszczególnymi obszarami wewnątrz firmy (logistyka, magazyn, inne działy)
przygotowywanie niezbędnych informacji, kontakt z kontrahentami

Od kandydatów oczekujemy:
dobrej znajomości języka angielskiego
umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
umiejętności dostosowywania do zmieniających się warunków
samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, dokładności

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego i awansu
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca1@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych
7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Oferty pracy Dział Rekrutacji - Merkury Market

Sprzataczka/osoba do utrzymania czystosci - Chrzanów
2 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Referent ds. Obsługi Odbiorców

Twój zakres obowiązków: obsługa systemów bilingowych, (wprowadzanie i aktualizacja danych w systemach IT), obsługa umów dystrybucyjnych, udział w procesie obsługi klienta, udział w procesie obsługi lokalnego odczytu liczników energii elektrycznej, pr

2022-11-24 13:11:31
PGE DYSTRYBUCJA S.A
2 dni temu z praca.pl

Specjalista ds inwestycji budowlanych

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia..

2022-11-24 12:56:14
Merkury Market
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Specjalistka/ Specjalista ds. administracji magazynowej

Marine Tech SA to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą na rynki zagraniczne skuterów podwodnych (www.seacraft.eu) Obecnie poszukujemy osoby do pracy w Krośnie na stanowisko: Specjalistka/ Specjalista ds. administracji magazynowej Oczekiwania:

2022-11-24 12:07:13
Marine Tech S.A
2 dni temu z lento.pl

Informatyk

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie ciągłej, sprawnej pracy infrastruktury IT, Wsparcie systemów ERP i aplikacji powiązanych, Administracja serwerami, kopiami zapasowymi, infrastrukturą sieciową, Wsparcie techniczne dla użytkowników, Uczestnictwo..

2022-11-24 08:40:10
Spółdzielnia SIP Zakład Pracy Chronionej
2 dni temu z pracuj.pl

Pracownik biurowy z j. angielskim

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech..

2022-11-21 11:48:51
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. administracyjnych

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech...

2022-11-21 11:45:15
Merkury Market
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. obsługi zamówień i logistyki

MerkuryMarket to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia..

2022-11-21 11:44:10
Merkury Market
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik biurowy

Merkury Market – sieć sklepów działająca na terenie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to "Remontuj i urządzaj taniej!" w związku z otwarciem..

2022-11-18 09:07:22
Merkury Market sp z o. o. sp. k
8 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik ds obsługi sklepu internetowego z j. angielskim
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości