Podobne oferty pracy

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: analiza przyczyn awarii maszyn wykonywanie bieżących napraw – usuwanie awarii wykonywanie inspekcji, przeglądów prewencyjnych, w tym wymiana części i podzespołów w oparciu o dokumentację realizacja modyfikacji i usprawnień maszyn i

2022-11-29 06:58:06
ALFA POLAND sp. z o.o
Dzisiaj z aplikuj.pl

Operator tokarek CNC - zatrudnienie od zaraz!

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco..

2022-11-28 18:04:01
Adecco Poland Sp. z o. o
2,6
Wczoraj z hrlink.pl

KONSTRUKTOR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: projektowanie maszyn i urządzeń elektrycznych, przygotowywanie dokumentacji technicznej, współpraca z działami sprzedaży i marketingu w tworzeniu materiałów reklamowych i danych technicznych. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe technic

2022-11-28 17:58:07
CELMA INDUKTA S.A
Wczoraj z aplikuj.pl

MECHANIK MASZYN WTRYSKOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przezbrajanie maszyn wtryskowych; Dokonywanie napraw mechanicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną (maszyny wtryskowe); Wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń; Kontrola pracy maszyn; Ciągła poprawa

Bielskie Zakłady Obuwia Befado sp. z o.o

Pracownik produkcji-ciekawy system pracy- Bielsko-Biała

Obowiązki na stanowisku pracy: * praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych * prace montażowe z komponentami produkcyjnymi * kontrola jakości wyrobówOferujemy : * umowę o pracę tymczasowązMożliwością..

2022-11-28 15:03:03
2,6

Technik automatyk

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technologicznych na linii produkcyjnej w przemyśle motoryzacyjnym, Wykonywanie przeglądów maszyn według harmonogramu, Usuwanie awarii maszyn związanych z automatyką i..

2022-11-28 13:40:30
POLMOTORS SP Z O O
Wczoraj z pracuj.pl

SAP Billing / IFM Product Manager

Currently for our client, a leading company from the IT industry that specializes in digital services and consulting, we are looking for employees for the position of SAP Billing / IFM Product ManagerResponsibilities:..

2022-11-28 12:04:06
L.M. Group Poland Sp. z o.o

PRACOWNIK PRODUKCJI

PRACOWNIK PRODUKCJIZAKRES OBOWIĄZKÓWobsługa maszyn produkcyjnychsprawdzanie pod kątem wadwizualna kontrola jakości produktuWYMAGAMYgotowość do pracy w systemie zmianowympunktualność, uczciwość, chęć do pracyOFERUJEMYumowa zleceniestawka - 20,50 zł br

2022-11-28 11:00:19
Team Support Sp. z o. o
4,2
Wczoraj z gowork.pl