Praca Korepetytor zdalnie

Znaleźliśmy 5 ofert

Korepetytor języka angielskiego - praca zdalna

Twoje obowiązki: - Prowadzenie zajęć z języka angielskiego online - Daj lekcje zgodnie ze swoim harmonogramem. Przyjdź na czas. - Dostosuj swoje lekcje angielskiego do każdego ucznia i pomóż mu osiągnąć swoje cele. - Przekazuj na czas informacje zwro

2024-03-05 09:57:13
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
LiveXP Ltd
Warszawa (możliwa praca zdalna)
55 dni temu z lento.pl

Korepetytor języka polskiego - praca 100% zdalna

- stawkę do ustalenia od 45 zł za godzinę brutto, - zatrudnienie w pełni zdalne, - elastyczność godzin pracy przy zachowaniu regularności spotkań z uczniami, ..

2024-04-14 10:00:02
(możliwa praca zdalna)
15 dni temu z www.e-korepetycje.net

Korepetytor online Python

Twój zakres obowiązków, Nauczyciel online, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć zgodnie z dostarczonymi scenariuszami i materiałami., , Możesz uczyć nawet do 5 godzin tygodniowo i dzielić się swoimi doświadczeniami z dziećmi! To jest..

2024-04-04 10:40:35
Odreval Limited - Kodland
25 dni temu z pracuj.pl

Korepetytor online w Lua (Roblox)

Twój zakres obowiązków, Nauczyciel online, który będzie odpowiedzialny za nauczanie według dostarczonych skryptów i materiałów., Możesz uczyć nawet do 5 godzin tygodniowo i dzielić się swoimi doświadczeniami z dziećmi! To jest coś ciekawego., Czas..

2024-04-04 10:40:34

Korepetytor online Scratch

Twój zakres obowiązków, Nauczyciel online, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie zajęć zgodnie z dostarczonymi scenariuszami i materiałami., Możesz uczyć nawet do 5 godzin tygodniowo i dzielić się swoimi doświadczeniami z dziećmi! To jest coś..

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca zdalna