Praca Asystent zdalnie

Znaleźliśmy 4 oferty

Asystent Architekta

Praca w programie Archicad. Wykonywanie rysunków projektowych i opracowanie dokumentacji na każdym etapie procesu budowlanego. Nasze wymagania: - Znajomość programu Archicad; - Mile widziana znajomość programów do wizualizacji np. Lumion; -..

2024-04-17 22:28:57
5000 zł
Archipartners Sp z o.o
Wołomin (możliwa praca zdalna)
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle

ASYSTENT/KA OPERACYJNY/A Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Uprawnienia: biegła obsługa komputera - MS Office, w tym biegła znajomość Excel,umiejętność analitycznego myślenia,"lekkie pióro" - Inne wymagan

2024-04-23 07:31:05
Ipracujzdalnie.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Warszawa (możliwa praca zdalna)
3 dni temu z aplikuj.pl

Asystent/ka operacyjny/a z orzeczoną niepełnosprawnością...

Zakres obowiązków:- wsparcie Dyrektora w realizacji działań operacyjnych- przygotowywanie ofert, zestawień, raportów, analiz oraz komunikatów- analiza danych i tworzenie podsumowań- praca z wewnętrznymi systemami- branie udziału spotkaniach – sporząd

2024-04-22 18:41:33
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Asystent w dziale księgowym - praca zdalna z...

Asystent w dziale księgowym - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności#1121433 Księgowanie dokumentówPrzygotowywanie i dokonywanie płatności,Rozliczanie kosztów podróży służbowych,Rozliczenie i uzgadnianie kont księgowych,Obsługa programu księ

2024-04-25 11:00:22
Hrappka.pl
Kraków (możliwa praca zdalna)
Wczoraj z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca zdalna