Praca Zarządzanie magazynem w Pyskowicach

Znaleźliśmy 3 oferty

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany - Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD - Przezn

2024-04-23 07:31:05
MARCOTRAN POLSKA Sp. z o. o
6 dni temu z aplikuj.pl

Specjalista do spraw logistyki

Zakres obowiązków:Wykształcenie: mile widziane wyższe; średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego, znajomość pakietu Office, zakres obowiązków: po przeszkoleniu: planowanie tras dystrybucyjnych, kontakt z klientem i przewoźnikami, tworzenie r

2024-04-22 18:41:29
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Specjalista ds. logistyki

Twój zakres obowiązków, Po przeszkoleniu praca w dziale logistyki dużej międzynarodowej firmy, Planowanie tras dystrybucyjnych, Kontakt z klientem i przewoźnikami, Tworzenie raportów i zestawień, Współpraca z innymi działami firmy..

2024-04-22 14:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Pyskowice