Praca Zarządzanie magazynem w Dąbrowie Górniczej

Znaleźliśmy 7 ofert

Zastępca dyrektora ds. logistyki

Zakres odpowiedzialności: bezpośrednia współpraca z Dyrektorem ds. logistyki,współtworzenie, wdrażanie oraz koordynowanie operacji logistycznych na podległym terenie (2 jednostki firmy),odpowiedzialność za terminowe oraz jakościowe świadczenie usług

2024-03-27 05:25:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Grafton Recruitment Sp z o. o
Wczoraj z infopraca.pl

Specjalista ds. logistyki – Customer Service

Opis stanowiska: Do Twoich głównych zadań będzie należało: Analiza i wprowadzanie zamówień klientów do systemu ERP Uzgadnianie terminów i monitorowanie realizacji zamówień klientów Organizacja transportu wyrobów do klientów Obsługa portali klientów K

2024-02-09 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BREMBO POLAND SP Z O O
48 dni temu z infopraca.pl

Inżynier ds. logistyki opakowań

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-03-12 18:36:44
LeasingTeam Group
2,8
16 dni temu z hrlink.pl

Specjalista ds. logistyki opakowań

2024-03-12 15:37:16
2,8

DYSPOZYTOR - SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,obsługa komputera - pakiet Office - Inne wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie logistyki,mile widziane doświadczenie w planowaniu pracy z

2024-03-02 07:31:16
ALBA MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI...
26 dni temu z aplikuj.pl

Logistyk

Twój zakres obowiązków, organizacja i nadzór nad realizacją procesów logistycznych (wysyłki krajowe i zagraniczne), organizacja i nadzór nad realizacją procesów transportowych, współpraca z klientami w zakresie stanów magazynowych , nadzór nad..

2024-03-21 12:40:44
CONTIMAX S.A. Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
7 dni temu z pracuj.pl

Dyspozytor - specjalista ds. logistyki

Zakres obowiązków:monitorowanie pracy kierowców,rozdysponowywanie zleceń między pracownikami,nadzór nad aktualnym stanem technicznym pojazdów,nadzór nad realizacją powierzonych pracownikom obowiązków,wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń,prze

2024-03-01 18:42:11
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
27 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zarządzanie magazynem Dąbrowa Górnicza