Praca Zamiatanie chodników w Łodzi

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik porządkowy - sprzątanie maszyna czyszczącą

Pracownik porządkowy Miejsce pracy : Łódź Wola Rakowa Praca od poniedziałku do piątku system zmianowy 6-14/14-21 Oferujemy: · Wsparcie Zespołu i przełożonego, · Umowę zlecenie z możliwością przejścia na etat po okresie próbnym · Bezpłatne..

2024-05-14 11:16:05
Dussmann Polska Sp z o o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Porządkowy, ul. Kilińskiego 296

Oczekujemy: znajomości podstawowych zasad poprawnej komunikacji z klientami energicznej i przyjaznej osobowości sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków dobrej organizacji pracy d

2024-05-07 17:03:08
Kaufland
8 dni temu z jobs.kaufland.com

Pracownik porządkowy- kierowca

Zakres obowiązków:- prace porządkowe- oczyszczanie powierzchni- kierowanie pojazdem do 3,5 tonyMiejsce pracy: m. Łódź. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wynagrodzenie brutto: od 4

2024-05-09 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo usług ogrodniczych flora...
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Pracownik porządkowy- kierowca ciągnika

Zakres obowiązków:- prace porządkowe- oczyszczanie powierzchni- kierowanie ciągnikiemMiejsce pracy: m. Łódź. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umow

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zamiatanie chodników Łódź