Praca Zamiatanie chodników w Krakowie

Znaleźliśmy 4 oferty

Pracownik porządkowy

Zatrudnimy osobę w charakterze pracownika gospodarczo- porządkowego do pracy przy utrzymaniu wspólnot mieszkaniowych. Praca na klatkach, garażach i przyległym terenie. Możliwość ruchomego grafiku. Wynagrodzenie płatne w systemie tygodniowym. Szczegół

2024-02-20 05:44:05
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Andy
4,8
37 dni temu z lento.pl

Pracownik Porządkowy opróżnianie lokali i piwnic...

Firma US DESTELLO, członek Wójcik Group, który świadczy usługi utrzymania czystości od ponad 10 lat zatrudni na stanowisko : Pracownik Porządkowy - opróżnianie lokali z prawem jazdy Stanowisko: pracownik porządkowy, opróżnianie lokali i piwnic z zale

2024-01-08 11:41:19
PGC US Destello Wojciech Wójcik
2,5
80 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Zawody: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne - Uprawnienia: chęci do pracy,dokładność - Inne wymagania: doświadczenie mile widzianemile wi

2024-03-05 07:32:04
Us destello wojciech wójcik
23 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik porządkowy (orzeczenie o stopniu niepełnosprawności)

Poszukiwane osoby z grupą, orzeczeniem do prac porządkowych na obiektach handlowych w Krakowie (różne lokalizacje).Gwarantujemy umowę o pracę, dofinansowanie leków, dojazdów, mamy status zakładu pracy chronionej. Pracownik porządkowy (orzeczenie o st

2024-03-06 11:00:19
Workon S.C
22 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zamiatanie chodników Kraków