Praca Zamiatanie chodników w Jeleniej Górze

Znaleźliśmy 2 oferty

Sprzątaczka biurowa / Pracownik porządkowy -...

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Obecnie poszukujemy: Sprzątaczka biurowa Mie

2024-03-06 11:03:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Clar System
60 dni temu z lento.pl

Pracownik porządkowy

Zakres obowiązków:Zamiatanie,przemywaniei odkurzanie podłóg ciagów komunikacyjnych.Opróżnianie koszy na śmieci,przecieranie blatów.Usuwanie pajęczyn i zabrudzeń ze ścian do wys. 3 m.Mycie przeszkleń, utrzymanie czystości w toaletach. Wymagania:Wymaga

2024-05-02 18:41:20
HR for Business Sp. z o.o
1,0
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Zamiatanie chodników Jelenia Góra