Praca z zamieszkaniem w Żórawinie

Znaleźliśmy 2 oferty

Szukam osoby do sprzątania - Żórawina - Dorywczo

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-05, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 3

2024-04-06 06:50:00
do 35 zł
24 dni temu z pomocdomowa.pl

Opiekun osoby starszej poszukiwany - Żórawina...

Szczegóły: - Doświadczenie:: poniżej 2 lat - Osoba niepaląca - Akceptuje obecność zwierząt - Praca z zamieszkaniem: Nie Obowiązki: - Podawanie leków, - Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja Inne: - Gotowanie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czas

2024-04-06 05:10:01
do 30 zł
24 dni temu z OpiekaSeniora.pl