Praca z zamieszkaniem w Choroszcz

Znaleźliśmy 1 ofertę

Sprzątanie raz w tygodniu - Choroszcz - Choroszcz...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-21, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do

2024-05-21 06:50:00
do 30 zł
27 dni temu z pomocdomowa.pl
Podobne oferty pracy

Dam pracę w Hotelu z zamieszkaniem

Praca przyjmowania gości, sprzatania z zakwaterowaniem w Hotelu. Proszę o wysyłanie CV bądz kontakt telefoniczny. Kontakt 732991076

2024-06-14 08:57:13
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Makler
Kętrzyn +149km
3 dni temu z lento.pl

Dam pracę - opiekunka seniorów z zamieszkaniem

Dam pracę osobie w wieku od 18 lat, odpowiedzialnej, kulturalnej, lubiącej Seniorów i gotowej do pracy fizycznej przy opiece nad osobami starszymi, chorymi oraz leżącymi. Doświadczenie jest atutem ale nie jest wymogiem koniecznym. Oferta dotyczy prac

2024-06-03 17:42:14
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
prywatny dom opieki
Pokrzywnica +144km
14 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca z zamieszkaniem Choroszcz