Praca Wykształcenie wyższe w Tychach

Znaleźliśmy 2 oferty

Inżynier budowy z zakresu robót sanitarnych

Opis stanowiska Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami, Zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców, Współpraca z

2024-05-09 15:00:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AB INDUSTRY S.A
2 dni temu z praca.pl

Inżynier Sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków - Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów - także zagranicznych, - Opracowywanie koncepcji technicznych przy współpracy z działem technicznym firmy, - Kompleksowe doradztwo techniczne, - Opieka nad doty

2024-05-09 07:30:11
Marketing
2 dni temu z aplikuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Tychy