Praca Wykształcenie wyższe w Tarnobrzegu

Znaleźliśmy 6 ofert

Magister Farmacji

Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile p

2024-04-12 10:10:03
Gemini Polska Sp. z o. o
6 dni temu z praca.pl

Magister- 7000 netto- Tarnobrzeg

Apteka Słoneczna w TARNOBRZEGU zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie ok. 7

2024-04-10 13:10:00
8 dni temu z praca.farmacja.pl

Inżynier ds. Elektrycznych

Kim jesteśmy? ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. to jedna z największych firm produkcyjno-montażowych w branży elektrycznej w Polsce. Firma o ponad 55 letniej tradycji, z której jesteśmy dumni. Zatrudniamy ponad 650 specjalistów i inwestujemy w ich rozwój. J

2024-02-19 08:36:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Elektromontaż Rzeszów S.A
59 dni temu z lento.pl

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-03-28 17:07:01
Gemini Polska
21 dni temu z geminipolska.com.pl

Inżynier Budowy

Dołącz do zespołu specjalistów, będących częścią MKL BAU. Stań się częścią firmy, która realizuje inwestycje na terenie całej Europy. Inżynier BudowyObowiązki Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym Prowadzenie prac zg

2024-04-10 11:00:07
MKL BAU Sp. z o. o
8 dni temu z gowork.pl

Asystent projektanta

Zakres obowiązków:Wykonywanie rysunków technicznych (budowlanych). Inwentaryzacja budynków. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: architekturaUprawnienia: znajomość programu AUTO CAD Wynagrodzeni

2024-02-20 18:41:03
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PAN INŻYNIER Sp. z o.o
58 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Tarnobrzeg