Praca Wykształcenie wyższe w Słubicach

Znaleźliśmy 2 oferty

Młodszy inżynier jakości

ZADANIA:zapewnienie najwyższej jakości procesów produkcyjnychwspieranie organizacji w zakresie obsługi niezgodności i rozwiązywania problemów oraz pracy nad ciągłymi ulepszeniamianaliza reklamacji klientówinicjowanie rozwiązań problemów, niezgodności

2024-03-06 05:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
44 dni temu z infopraca.pl

Inżynier ds. przygotowania produkcji

Oczekujemywykształcenia wyższego, najlepiej o profilu technicznym,doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,doświadczenia w pracy w systemie ERP,znajomości paki

2023-12-18 15:01:20
123 dni temu z slubice24.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Słubice