Praca Wykształcenie wyższe w Pszczółkach

Znaleźliśmy 2 oferty

serwisant / technik / inżynier serwisu

Wymagania: • Wykształcenie techniczne – mechaniczne, elektroniczne, mechatroniczne • Umiejętność czytania schematów elektrycznych • Umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym • Dobra znajomość języka angielskiego • Znajomość pakietu Office..

2024-03-04 08:03:16
PCB Service Sp. z o. o
60 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Inżynier robót sanitarnych

Zakres obowiązków:Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną firmy. Wykonywanie prac kreślarskich z zakresu robót sanitarnych. prowadzenie i nadzorowanie robót branży sanitarnej. Kontrola jakości prowadzonych robót. Praca od poniedziałku do piątku, w

2024-04-22 18:41:27
do 5100 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
11 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Pszczółki