Praca Wykształcenie wyższe w Polkowicach

Znaleźliśmy 10 ofert

Inżynier ds. technicznych

SYSTEMY I TECHNOLOGIE SP. Z O.O. Czołowy producent prefabrykatów polimerobetonowych, działający od ponad 30 lat na polskim rynku jako cześć międzynarodowej grupy ANCOR, poszukuje pracownika na stanowisko: INŻYNIER ds. TECHNICZNYCH (miejsce pracy..

2024-03-12 07:38:53
Systemy i Technologie Sp. z o.o.
3,3
38 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Inżynier ds. Technicznych

SYSTEMY I TECHNOLOGIE SP. Z O.O. Czołowy producent prefabrykatów polimerobetonowych, działający od ponad 30 lat na polskim rynku jako część międzynarodowej grupy ANCOR, poszukuje pracownika na stanowisko: INŻYNIER ds. TECHNICZNYCH (miejsce pracy – Po

2024-01-22 15:24:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,3
88 dni temu z lento.pl

Magister Farmacji

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim..

2024-02-23 12:04:55
Gemini Polska Sp. z o. o
56 dni temu z erecruiter.pl

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-04-01 17:07:01
Gemini Polska
18 dni temu z geminipolska.com.pl

Inżynier Automatyk Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków, utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych, współpraca z producentami / serwisami maszyn, analiza problemów, usprawnianie procesu produkcyjnego, programowanie, diagnostyka układów automatyki, wsparcie we wdrażaniu..

2024-04-17 17:40:33
Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o
3,7
2 dni temu z pracuj.pl

Inżynier ds. inwestycji

Zakres obowiązków:• prowadzenie inwestycji zgodnie z projektem, harmonogramem oraz budżetem,• akceptacja i zamawiania materiałów• kontrola jakości wykonywanych prac,• raportowanie postępu prac wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami,• przygotowanie

2024-04-15 18:41:09
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Garda Metal Works Polska
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Inżynier Produkcji

Twój zakres obowiązków, wdrażanie uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych, kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego, definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola, nadzorowanie uruchamiania..

2024-04-15 14:40:42
3,7
4 dni temu z pracuj.pl

Inżynier elektryk

Zakres obowiązków:Wykonywanie pomiarów parametrów górniczych maszyn wyciągowych.Sporządzanie sprawozdań z pomiarów. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: praw jazdy kat B, Umiejętność czytania schematów el

2024-04-08 18:41:14
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zespół rzeczoznawców urzadzeń technicznych...
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Inżynier Jakości

Twój zakres obowiązków, dokonywanie analiz wyników przeprowadzonych pomiarów, sporządzanie raportów i archiwizacja danych, udział w badaniach zdolności systemów pomiarowych, nadzór nad jakością w procesie produkcyjnym, opracowywanie planów..

2024-03-22 11:40:41
3,7
28 dni temu z pracuj.pl

Specjalista/ Inżynier ds. systemu zarządzania...

Twój zakres obowiązków, koordynacja działań związanych z funkcjonowaniem i rozwojem Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie ISO 9001i IATF16949,, koordynacja działań związanych ze sterowaniem procesami globalnymi, regułami dla procesów,..

2024-03-28 12:40:37
Brose Sitech
22 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Polkowice