Praca Wykształcenie wyższe w Ostrzeszowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Asystent projektanta / Inżynier budowy

Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE. Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.Wspieramy..

2024-04-12 12:45:39
Multiserwis sp.zo.o
33 dni temu z erecruiter.pl

Inżynier budowy

Zakres obowiązków:praca na budowie dróg i ulic, kierowanie ludźmi Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Inżynier budowy dróg (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: budowlanyInne wymagania: [Umiejętność 1] : KIEROW

2024-04-20 18:41:39
od 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH...
3,2
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Twój zakres obowiązków, kierowanie pracą przy budowie dróg, ulic, chodników,, sporządzanie dokumentów zdawczo- odbiorczych budowy,, kierowanie ludźmi,..

2024-04-24 23:40:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO - MOSTOWYCH...
21 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Ostrzeszów