Praca Wykształcenie wyższe w Końskiem

Znaleźliśmy 1 ofertę

Inżynier Budowy / Kierownik Robót Budowlanych

Zakres Obowiązków: Kontrola prac budowlanych i wykończeniowych, Koordynacja pracy podwykonawców i personelu, Inicjowanie prac projektowych oraz prefabrykacji modułów, Redagowanie dokumentacji budowlanej (zatwierdzenia, zamówienia), Zarządzanie materi

2024-07-23 11:17:54
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Praca.pl
4 dni temu z praca.pl
Podobne oferty pracy

Stażysta z wyższym wykształceniem

Rolnictwo / Hodowla / Ogrodnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska: pozostałe

2024-05-30 08:55:04
Rodzaj pracy: Stała
biurokarier.edu.pl

LOGOPEDA, umowa na czas próbny, doświadczenie...

LOGOPEDA, umowa na czas próbny, doświadczenie, Nasze wymagania Wykształcenie wyższe z zakresu logopedii lub pokrewnych dziedzin oraz ukończo..

2024-05-14 09:45:04
KRAKÓW +131km
anonse.com

Bez wykształcenia wyższego - Doradca Mobilny

Nie jest to praca fizyczna. Nie wymagamy wyższego wykształcenia jedynie chęci do pracy i uczenia się nowych umiejętności. Wszystkiego uczymy od podstaw. Dla tych co najlepszych możliwości rozwoju, szkoleń i awansu w strukturach firmy. Bez wykształcen

2024-05-07 17:15:08
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Ewatex
Warszawa +125km
lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Końskie