Praca Wykształcenie wyższe w Jaworze

Znaleźliśmy 5 ofert

Inżynier robót elektrycznych

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wył

2024-03-28 18:36:46
Berker Dominis Sp. z o.o
4,7
26 dni temu z hrlink.pl

Inżynier produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandyd

2024-03-21 21:25:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ManpowerGroup Sp. z o. o
33 dni temu z infopraca.pl

Zadania: Zarządzanie zmianami oraz reklamacjami Podejmowanie działań związanych z konkretnym obszarem (np. przebudowa lub zmiana wyposażenia, zapewnienie przepływu materiałów, czynności konserwacyjne itp.) Uczestniczenie w budowie, uruchomieniu i odb

2024-01-20 09:40:02
Manpower
94 dni temu z manpower.pl

Inżynier ds. Instalacji PPOŻ

Twój zakres obowiązków, Koordynacja prac i utrzymanie budynku przemysłowego w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,, Wykonywanie przeglądów serwisowych, napraw i modernizacji urządzeń..

2024-03-29 10:40:43
Apleona polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
25 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych,, Nadzór nad siłami własnymi oraz nad firmami podwykonawczymi,, Prowadzenie dokumentacji,, Odbiory robót od podwykonawców,, Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na..

2024-03-28 12:40:36
BERKER DOMINIS Sp. z o.o. właściciel marki...
26 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie wyższe Jawor