Praca Wykształcenie techniczne w Świdnicy

Znaleźliśmy 2 oferty

Nauczyciel historii - 199

Zakres obowiązków:prowadzenie zajęć dydaktycznych dla młodzieży. Praca w Technikum Ortopedycznym w Świdnicy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczneInne wymagania: wykształcenie wy

2024-04-17 18:41:17
do 5700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TECHNIKUM ORTOPEDYCZNE W ŚWIDNICY
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Nauczyciel wychowania fizycznego - 153

Zakres obowiązków:prowadzenie zajęć dydaktycznych dla młodzieży w technikum Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczneInne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowanie

2024-03-26 18:41:17
do 6850 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wykształcenie techniczne Świdnica