Praca Kierowca Kat. C Włochy

Znaleźliśmy 3 oferty

KIEROWCA KAT. C+E

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Zawody: Kierowca samochodu ciężarowego - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E - Inne wymagania: z, Wymagane uprawnienia: prawa jazdy kat. C+E, Karta kie

2024-04-19 07:31:19
Usługi transport. oraz usł. sprzętem budowlanym...
6 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca kat. C+E Włochy, trasy 5-6 dni

Firma transportowa zatrudni kierowców kat.C+E w transporcie międzynarodowym (kierunek Włochy, trasy 5-6 dni). Oferujemy: • umowę o pracę, • terminową wypłatę, • praca na chłodniach i plandekach • nowoczesny tabor • pracę zgodną z zasadami czasu pracy

2024-03-12 09:40:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tramex Sp. z o.o
44 dni temu z lento.pl

Kierowca kat. c+e

Zakres obowiązków:Transport międzyzakładowy Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu ciężarowegoWykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EInne wymagania: z, Wymagane uprawnienia: prawa jazdy kat. C+E, Karta

2024-04-18 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Włochy