Praca Malarz Wiedeń

Znaleźliśmy 4 oferty

Malarz budowlany

Opis stanowiska:Przygotowanie powierzchni do malowaniaMieszanie farb,Malowanie ścian, sufit ów, fasadDrobne prace wykończenioweWymagania:Wykształcenie kierunkowe - Malarz,Kilkuletnie doświadczenie,Znajomość języka niemieckiego - wym óg konieczny,Praw

2024-03-20 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Wieden i okolice
42 dni temu z jobs.pl

Malarz/ Regipsiarz

Ze znajomością niemieckiego Opis stanowiska:Montaż konstrukcji do suchej zabudowyUkładanie płyt gipsowychWymagania:Doświadczeni w pracy na podobnym stanowiskuGotowość do szybkiego wyjazdu do pracyJęzyk niemiecki w stopniu komunikatywnymPrawo jazdy ka

2024-04-05 11:53:45
Wiedeń
26 dni temu z jobs.pl

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz ucz

2024-04-29 18:00:05
Allpersona GmbH
2 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wiedeń