Praca Kelnerka Wells

Znaleźliśmy 3 oferty

Kelnera/kę zatrudnimy w pensjonacie

W obiekcie SPA nad morzem w Międzywodziu zatrudnimy od kwietnia do września kelnera/kę z doświadczeniem. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie oraz umowę o pracę. Prosimy osoby rzeczywiście zainteresowane pracą o kontakt i przesyłanie CV. Nie do koń

2024-04-18 09:49:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lazur Wellness@SPA
9 dni temu z lento.pl

KELNER

W swojej pracy połączysz otwartość z doświadczeniem, aby goście w naszej restauracji hotelowej czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw. Zakres obowiązków

2024-02-07 13:37:44
Court Hotel Wellness Spa
80 dni temu z lento.pl

Kelner

Zakres obowiązków:Bursztyn Medical Spa & Wellness w Bobolinie k. Dąbek zatrudni na stanowisko kelner. Praca od maja do września. Oferujemy:- umowę o pracę lub umowę zlecenie (stawka godzinowa 23 zł/h) + premie- dofinansowanie do wyżywienia,Wymagamy k

2024-03-13 18:41:30
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Bursztyn medical spa & wellness sanatorium...
45 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Wells