Praca Wawa

5 ocen
Bogdan Romanowskiy
04 listopad 2022 23:45
Zawsze tu szybko czas leci.

Lubię to Lotnisko. Nie zbyt duże , nie zbyt małe. Sporo Duty Free. Są kawiarni gdzie można usiąść , zjeść i czegoś się napić.
pokaż więcej...
Tomek Thomas
16 październik 2022 14:07
Celem tego wyjścia był taras widokowy na Stołecznym Lotnisku. Nigdy tam nie byłem i trochę mnie rozczarował w sumie to wąski korytarz z przeszkleniami. Duży plus za podwyższenia w formie schodków umożliwiające obkładanie niższym osobą i dzieciom. Mogło by być ich trochę więcej. I warto zabezpieczyć szparę między ścianą a tą konstrukcją - nóżka dziecka bez problemu wpadnie tam więc trzeba uważać.
pokaż więcej...
Pit Gol
15 sierpień 2022 19:27
Lotnisko całkiem fajne. Dostępny duży parking na którym na pewno znajdzie się miejsce. Fajnym dodatkiem jest punkt widokowy znajdujący się na 3-cim piętrze budynku lotniska. Jest stamtąd świetny widok na pasy startowe. Polecam wizytę szczególnie wieczorem.
pokaż więcej...
Anna Be
22 luty 2022 12:51
Lotnisko trzyma dobry europejski poziom. I duży plus za obsługiwanie Wizzair. Dobre zaplecze restauracyjne i dużo sklepów. Komunikaty o lotach aktualizowane na bieżąco.

Minus to dość długi czas oczekiwania w autobusie na płycie i kolejki przy check-in
pokaż więcej...
I II
15 luty 2022 14:24
Miejsce również do obejrzenia. Tak po prostu. W głównym hallu wystawa z przedmiotów tj.skory, kosc sloniowa. Nie ma to jak wziąć kawkę mcdonald i pójść na taras widokowy popatrzeć. Dojazd autobusem 189 i wysiadka przy arriwals. Potem schodkami przy wiacie dla palaczy w dół. Potem prosto, w prawo w drzwi i winda na poziom 3. Sklepy z pamiątkami niestety zamknięte. Nie ma też radaru. Odjazd miejskimi na najniższym poziomie.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Praca Wawa

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Praca Wawa
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości