Praca wakacyjna dla STUDENTÓW

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Poszukujemy kandydatów STUDENTÓW do pracy w Parku Rozrywki w Zatorze.
Oferujemy stanowiska:
- Pomoc kuchenna
- Kucharz
- Operator
- Kasjer
- Magazynier
Wynagrodzenie od 19,70zł netto/godzina do 22,00zł netto/godzina
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
Tel: +48 501 - pokaż numer telefonu - +48 501 804 304
+48 507 - pokaż numer telefonu - +48 507 766 810
32 349 - pokaż numer telefonu - 32 349 70 36
lub o przesłanie CV na adres:
office@e-job4you.eu
z poniższą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – JOB4YOU PL Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. A.Kośnego 13/2, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job4You Pl Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job4You Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job4You PL Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od Job4You Pl Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: biuro[małpa]job4you.tychy.pl
Job4You PL (KRAZ 21797)

Oferty pracy JOB4YOU PL

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH
tydzień temu z lento.pl
Pracownik produkcji - MONTER
tydzień temu z lento.pl
PRACOWNIK PRODUKCJI
tydzień temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Rekrutujemy Studenci i nie tylko - ATRAKCYJNE...

Nie pracowałaś/eś nigdy wcześniej?- Nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy! Jesteśmy stabilną międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w branży Rozrywka/ Media/Social Media. OBOWIĄZKI: Prowadzeniem czatu live i..

2022-05-23 08:05:52
Global Studios
Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca na stoisku drogeryjnym

Wiemy, jak jest studencki budżet - czasem wymaga dodatkowego zastrzyku gotówki, szczególnie w czasie świąt, ferii i innych tego typu okazji. Ale ciężko znaleźć pracę, kiedy studiujesz, plan zajęć jest nieregularny, a musisz jeszcze znaleźć czas..

2022-05-20 09:27:35
firma handlowa
4 dni temu z Nuzle

Praktykant/ka

Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Krakowie - 3 miesięczną- BEZPŁATNĄ praktykę(czerwiec,lipiec,sierpień) - szansę na zdobycie cenneg

2022-05-18 21:26:45
Randstad Polska Sp. z o. o
6 dni temu z infopraca.pl

Praktykant Działu Rekrutacji (zdalnie)

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-05-15 18:08:46
LeasingTeam Group
9 dni temu z hrlink.pl

Osoba do prezentacji oferty alkoholowej! BEZ...

Witam szukam osób do zapraszania gości do lokalu na podstawie oferty alkoholowej w centrum Krakowa. Od kandydata oczekuje otwartości, komunikatywności, gotowości do pracy w godzinach wieczorno nocnych minimum 3 dni w tygodniu. W zamian..

2022-05-13 12:07:11
DELTA PRO
11 dni temu z Nuzle

Praktykant w dziale QA

Twój zakres obowiązków, Tworzenie przypadków testowych dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania, Projektowanie i wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, wydajnościowych

2022-05-12 08:40:10
PCMI Sp. z o.o
12 dni temu z pracuj.pl

Praktykant w obszarze informatycznego wsparcia...

Twój zakres obowiązków, Podczas praktyk będziesz odpowiedzialny/a za opracowanie narzędzia informatycznego wspierającego rekrutację pracowników., , Do twoich zadań będzie należeć m.in.:, • Przygotowanie bazy danych., • Zaprojektowanie wzoru..

2022-05-11 11:40:38
PGE Energia Ciepła S.A
13 dni temu z pracuj.pl

Praktykant/ka w dziale Rekrutacji - praktyka...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Kreatywne pozyskiwanie nowych pracowników - Redagowanie i umieszczanie ogłoszeń - Wstępne wywiady telefonicznez potencjalnymi kandydatami - Uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych - Bieżące wsparcie specjalisty ds. rekrutacji C

2022-05-10 21:25:19
Gi group poland s.a
14 dni temu z infopraca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Praca wakacyjna dla STUDENTÓW
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości