Praca w winnicy we Francji

Miejsce pracy: Dijon
Kraj: Francja
Oferujemy pracę w winnicy we Francji .
Miejsca dla Par i Panów.

Obowiązki obejmują:
Przycinanie winorośli, Przywiązywanie pnączy, Usuwanie zbędnych pędów, Plewienie i usuwanie chwastów, Naciąganie drutów między palikami podtrzymującymi winorośl.

Długość kontraktu: około 8 tygodni.
Termin wyjazdu: 4 maja, 11 maja i 25 maja.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach na winnicy lub innych pracach rolniczych mile widziane.
- Prawo jazdy kategorii B.
- Umiejętność komunikacji w języku angielskim lub francuskim na poziomie umożliwiającym komunikację z pracodawcą (1 - 2 osoby w grupie).

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie: umowa o pracę tymczasową.
- Zakwaterowanie bezpłatne w domach prywatnych.
- Pokrycie kosztów przejazdu Polska – Francja .
- Wynagrodzenie: 11,65 EUR/h brutto plus bonusy oraz dodatek na wyżywienie: 12 EUR/dzień.
- Wynagrodzenie miesięczne 1850 - 2000 EUR NETTO (8 000 do 9 000 PLN NETTO) + premia 250 EUR na pokrycie kosztów podróży.
- 40-48 godzin pracy w tygodniu, 5 lub 6 dni w tygodniu.

Brak opłat rekrutacyjnych.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem 13 446 - pokaż numer telefonu - 13 446 32 95 lub 669 - pokaż numer telefonu - 669 586 699

Numer oferty pracy #1074452
Szczegółu na naszej stronie pod linkiem:
www.bispolhr.com/pl/oferty/praca-w-winnicy_1074452

Grupa Bis-Pol WM
ul. Floriańska 17/15
38-200 Jasło
NIP: 685-232-94-78
www.bispolhr.com
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie Grupa Bis-Pol

  • Grupa Bis-Pol Wm Sp. z o.o. Sp.k.
  • Floriańska 17/15
  • Tel.: 134-463-295
  • 38-200 Jasło
  • www: www.bispohr.com
Pokaż na mapie

Oferty pracy Grupa Bis-Pol

praca w pralni
3 tygodnie temu z lento.pl
praca na winnice
Berlin
4 tygodnie temu z Nuzle
Sancerre