Praca w szpitalu w Zabrzu

Znaleźliśmy 4 oferty

Pielęgniarka pielęgniarz Top ogłoszenie

Zatrudnimy pielęgniarki pielęgniarzy - dyżury w Domu Pomocy Społecznej w Zabrzu. Grafiki dostosowane do preferencji personelu, zapraszamy do współpracy

2024-05-06 09:49:51
Ekopol
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i

2024-05-09 15:50:32
Umowa o pracę
Fresenius
2 dni temu z praca.pl

Ekopol

Praca dla pielęgniarki Chorzów prywatny ośrodek...

Klient ProworkPl MED, prywatny ośrodek rehabilitacyjno opiekuńczy w Chorzowie zatrudni na stanowisko Pielęgniarz/ Pielęgniarka w pełnym wymiarze godzin. Pracodawca, prywatny ośrodek rehabilitacyjny i opieki długoterminowej na Śląsku, Chorzów. Rozpocz

2024-04-26 21:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Prowork.PL
15 dni temu z infopraca.pl

Staż z urzędu pracy Salowa (staż)

Opis zadań:osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta d

2024-05-07 18:41:26
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu