Praca w szpitalu w Ząbkowicach Śląskich

Znaleźliśmy 3 oferty

Pielęgniarka na oddział pediatryczny

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną..

2024-05-08 15:09:10
EMC Instytut Medyczny
5 dni temu z erecruiter.pl

Lekarz Kardiolog

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną..

2024-05-08 15:07:53
EMC Instytut Medyczny
5 dni temu z erecruiter.pl

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:PIELĘGNACJA OSÓB STARSZYCH Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: PielęgniarkaWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbnyLiczba wolnych miejsc pracy:2

2024-03-01 18:41:56
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Pomocy Społecznej
73 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Podobne oferty pracy

LEKARZ DENTYSTA do pracy w Poradni Stomatologicznej

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu ogłasza rekrutację na stanowisko: LEKARZ DENTYSTA do pracy w Poradni Stomatologicznej we Wrocławiu przy ul. Koszarowej Zakres czynności: • Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresi

2024-05-10 08:02:10
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J... 
3,9 
Wrocław +60km
3 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Ząbkowice Śląskie

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 438 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy