Praca w szpitalu we Władysławowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Pielęgniarka/Pielęgniarz

NZOZ Terapia-24 Centrum Psychoterapii w Jastrzębiej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz. Zakres obowiązków: - samodzielne realizowanie czynności pielęgniarskich - uczestniczenie w przyjmowaniu pacjenta do ośrodka, wypełn

2024-04-24 12:32:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
magnes spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2 dni temu z lento.pl

Lekarz weterynarii

Zakres obowiązków:- konsultacje pacjentów internistycznych- drobne zabiegi chirurgiczne- diagnostyka obrazowa - zabiegi zakresu stomatologii weterynaryjnej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjneJęzyk: an

2024-04-06 18:41:20
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przychodnia weterynaryjna psia kość anna...
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Władysławowo