Praca w szpitalu w Tarnowskich Górach

Znaleźliśmy 4 oferty

Zatrudnię na stanowisko salowa-kuchenkowa

Miejsce pracy : kuchnia szpitalna przy SPZOZ GCR REPTY w Tarnowskich Górach Wymagania: - doświadczenie na stanowisku mile widziane, - książeczka sanepidowska, - chęć do pracy. Kontakt od pn. do pt. w godzinach 7.00 - 14.00.: - osobisty: kuchnia szpit

2024-02-02 11:59:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Niro Sp. z o.o
82 dni temu z lento.pl

Praca dla Lekarza Dentysty - Tarnowskie Góry

Zapraszamy do naszego zespołu Lekarza Dentystę specjalizującego się w leczeniu zachowawczym i endodoncji z możliwością wykonywania protetyki i chirurgii. Co możemy Ci zaoferować? • Dużą bazę pacjentów prywatnych. • Wynagrodzenie na poziomie 40% • Dos

2024-04-18 17:05:44
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Gabinet stomatologiczny
6 dni temu z lento.pl

Lekarz

Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia, formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie, pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki

2024-04-11 08:10:04
Umowa o pracę
Fresenius
13 dni temu z praca.pl

Lekarz w Stacji Dializ

Twój zakres obowiązków, opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ...

2024-03-27 16:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SP.Z O.O
28 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu

Francja czeka na Ciebie! Zostań fizjoterapeutą w kraju słońca, uśmiechu i kultury!Właśnie obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii i zastanawiasz się co dalej? A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju? Jeśli tak, to zapraszam

2024-04-16 11:00:17
IPF medical Sp. z o. o
Katowice +25km
8 dni temu z gowork.pl

Dietetyk- Praca w szpitalu

HR For Business, dla swojego klienta - lidera usług cateringu poszukuje osób do pracy w charakterze: DIETETYKA SZPITALNEGO Lokalizacja: Miechów Praca w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do

2024-04-05 15:37:14
HR for Business Sp. z o.o 
1,0 
Kraków +90km
19 dni temu z hrlink.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Tarnowskie Góry

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 262 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy