Praca w szpitalu w Szamotułach

Znaleźliśmy 5 ofert

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i

2024-04-24 13:59:15
Umowa o pracę
Fresenius
5 dni temu z praca.pl

Lekarz stomatolog dentysta

Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem (zacho,ogólna, lub inna konkretna specjalizacja) Praca wyłącznie z pacjentem prywatnym. Gabinet oddalony 40 km od Poznania (zachodnia strona) około 50 min samochodem. Zapewniamy: • mikroskop Zeiss, lub lupy

2024-03-15 08:47:28
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Gabinet stomatologiczny
45 dni temu z lento.pl

Lekarz stomatolog dentysta Endodonta

Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem (specjalizacja Endodonta, lub inna wąska specjalizacja) Praca wyłącznie z pacjentem prywatnym. Zapewniamy: • mikroskop Zeiss, lub lupy • RTG, Rentgen panoramiczny • miłą atmosferę pracy (asysta na 4 ręce) •

2024-03-15 08:47:24

Twój zakres obowiązków, ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​..

2024-04-24 12:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SP.Z O.O
5 dni temu z pracuj.pl

Staż z urzędu pracy Lekarz dentysta - specjalista...

Opis zadań:- pomoc lekarzowi stomatologowi Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: lekarz stomatologInne wymagania: - wymagane wykształcenie wyższe lekarz stomatolog,ZAKRES OBOWIĄZKOW STAŻYSTY:- pomoc lekarzo

2024-04-18 18:41:26
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Szamotuły