Praca w szpitalu w Słupsku

Znaleźliśmy 4 oferty

Lekarz orzecznik Zakładu

Wymagania dla oprogramowania interfejsowego - Aplikacje Gabinetowe (e-Zwolnienia)

2024-04-26 16:39:02
ZUS Oddział w Słupsku
2,1
16 dni temu z zus.pl

Lekarz orzecznik Zakładu3346166Obowiązki Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy Zapewnia wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadcz

2024-05-01 11:00:16
ZUS
11 dni temu z gowork.pl

Pielęgniarka / pielęgniarz

Zakres obowiązków:Pobieranie krwi od dawców i kandydatów na dawców. Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą krwiodawców. Przestrzeganie prawidłowego toku poboru krwi i jej składników, zgodnie z procedurami. Rejestrowanie dawców. Praca na ekipach

2024-04-25 18:41:45
od 5966 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa...
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:Obserwacja stanu zdrowia dzieci, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, szkolenie i edukacja dzieci. Prowadzenie zajęć wychowawczych wspólnie z opiekunką dziecięcą, przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystania ze świeżego p

2024-04-12 18:41:29
od 4682 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zespół Żłobków Miejskich w Słupsku
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Słupsk