Praca w szpitalu w Rumi

Znaleźliśmy 2 oferty

Pielęgniarz/Pielęgniarka ZOL

NZOZ NR 1 w Rumia podejmie współpracę z osobą chętną do pracy w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza ZOL. Wymagania: - wykształcenie średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka i/lub tytuł zawodowy licencjata pielęg. i/lub tytuł zawodowy magistra..

2024-04-09 13:17:51
NZOZ NR 1
37 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pielęgniarka/ pielęgniarz

Zakres obowiązków:1. Inicjowanie i realizowanie działań zmierzających do ustalenia diagnozy potrzeb zdrowotnych i profilaktycznych wychowanka:1. dokonanie wstępnej oceny stanu zdrowia i higieny nowoprzyjmowanych dzieci oraz udokumentowanie podejmowan

2024-05-09 18:41:28
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
4,4
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Rumia