Praca w szpitalu w Radziszów

Znaleźliśmy 2 oferty

PIELĘGNIARKA POZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Zawody: Pielęgniarka - Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu,biegła obsługa komputera i Internetu - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejes

2024-04-30 07:31:17
Ad vitam przychodnia zdrowia spółka z ograniczoną...
17 dni temu z aplikuj.pl

Pielęgniarka poz

Zakres obowiązków:Wsparcie dla zespołu lekarskiego , sprawowanie opieki nad pacjentami w zakresie opieki medycznej: podawanie leków, wykonywanie iniekcji, prostych zabiegów medycznych i zaleceń lekarskich.Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych

2024-04-29 18:41:27
od 7200 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
18 dni temu z Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego