Praca w szpitalu w Lesznie

Znaleźliśmy 4 oferty

Lekarz Internista/ Medycyny rodzinnej

Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem opieki zdrowotnej!Szukamy Ciebie jeśli​:ukończyłeś/-aś specjalizację lub jesteś w jej trakcieobsługa komputera nie jest Ci obcaposiadasz zdolność..

2024-03-27 19:53:26
Medicover
2 dni temu z erecruiter.pl

Lekarz Medycyny pracy

Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem opieki zdrowotnej!Szukamy Ciebie jeśli​:ukończyłeś/-aś specjalizacjęobsługa komputera nie jest Ci obcaposiadasz zdolność do słuchania i rozumienia..

2024-03-27 19:51:43
Medicover

Opiekunka dziecięca - pielęgniarka

Zakres obowiązków:- opieka nad dziećmi w wieku żłobkowym Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: PielęgniarkaWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, średnie zawodowe, kierunek: pielęgniarstwo Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa

2024-03-08 18:41:30
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Społeczna placówka opieki żłobkowej barbara...
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:pomoc przy pracy z dziećmi poniżej 3 r.ż. Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyżs

2024-03-05 18:41:22
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
NORLANDIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Leszno