Praca w szpitalu w Gorlicach

Znaleźliśmy 5 ofert

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oferujemy: gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i

2024-05-02 15:30:25
Umowa o pracę
Fresenius
Wczoraj z praca.pl

Praca Dla Lekarza Dentysty Gorlice

PRACA DLA LEKARZA DENTYSTY W GORLICACH Stomatologia Łabno s.c. Aleksandra Łabno, Paweł Łabno: ‍️ Poszukujemy do współpracy ambitnego lekarza, pragnącego pracować w szanującym się i wspierającym zespole, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i mat

2024-03-24 08:50:45
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
Paweł Łabno
40 dni temu z lento.pl

PIELĘGNIARKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe; Doświadczenie zawodowe - mile widziane; Kurs szczepień, kurs higieny szkolnej lub magister p

2024-04-10 07:31:06
Halina bałajewicz niepubliczny zakład opieki...
23 dni temu z aplikuj.pl

Pielęgniarka

Zakres obowiązków:Praca w punkcie szczepień, gabinetach lekarskich oraz gabinetach higieny szkolnej; Rejestracja pacjentów w systemie komputerowym. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Inne wymagania: Wykształcenie wy

2024-04-09 18:41:23
od 5970 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Twój zakres obowiązków, ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz pacjentami w oddziale nefrologicznym, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​..

2024-04-11 15:40:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FRESENIUS NEPHROCARE POLSKA SP.Z O.O
22 dni temu z pracuj.pl