Praca w szpitalu w Bełchatowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Lekarz weterynarii

Zakres obowiązków:Podstawowa opieka zdrowotna zwierząt; badanie stanu zdrowia zwierząt; rozpoznawanie chorób oraz leczenie zwierząt. Obsługa klienta, obsługa progr. komputerowego, wykonywanie iniekcji podskórnych, domięśniowych, dożylnych. Wymagania:

2024-04-16 18:41:18
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma usługowa malwina stefaniak
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Podobne oferty pracy

Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu

Francja czeka na Ciebie! Zostań fizjoterapeutą w kraju słońca, uśmiechu i kultury!Właśnie obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii i zastanawiasz się co dalej? A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju? Jeśli tak, to zapraszam

2024-04-16 11:00:17
IPF medical Sp. z o. o
Katowice +126km
3 dni temu z gowork.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w szpitalu Bełchatów