Praca w restauracji w Starych Juchach

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:gotowanie , układanie menu , czystość i porządek , utrzymanie standardów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżoweWymagany staż pracy: lata: 3 Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas

2024-05-06 18:41:39
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PROREST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Kelner

Zakres obowiązków:obsługa gości podczas posiłków , przygotowanie restauracji Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wolnych miejsc pracy:4Sposób a

od 4250 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:utrzymanie kuchni w czystości, podstawowe prace kuchenna, zmywanie naczyń Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługLiczba wolny