Praca w restauracji w Barlinku

Znaleźliśmy 1 ofertę

Pomoc kuchenna Nowe

Zakres obowiązków:Pomoc kuchenna. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dl

2024-05-10 18:41:34
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
STOŁÓWKA AGNIESZKA PICHLAK
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Podobne oferty pracy

Praca sezonowa w pensjonacie (pokoje, restauracja)

Zatrudnię do pracy sezonowej w pensjonacie w Ustroniu Morskim. Praca od ostatniego tygodnia maja. Więcej szczegółów pod numerem telefonu

2024-04-07 20:47:05
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
WLASCICIEL
33 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w restauracji Barlinek