Praca w Polsce na Czekoladowej Fabryce

Miejsce pracy: Kazimierza Wielka
Region: Świętokrzyskie
Wakat dla kobiet, mężczyzn, rodzinnych par
Zwiążcie się z nami prosto teraz:
Ciał:/Viber +48729 - pokaż numer telefonu - +48729382318
Тel:/Viber +48535 - pokaż numer telefonu - +48535397420
Тel:/Viber: +38067 - pokaż numer telefonu - +380673516598
Czynimy dokumenty dla odkrycia wizy pod wakaty
Fabryka czekoladowych wyrobów
Główne zadania:
- opakowywanie czekoladowych wyrobów; - dobór defektów; - kontrola jakości produkcji;
Warunki: praca w dwie zmiany, fizycznie nie ciężka, bez nocnych przemian, 5 dni / tydzień: 8/12/8/12/8 (w zależności do obciążenia zakładu możliwe robocze soboty, i stabilny 12 godzinny dzień pracujący).
Opłata pracy : 10,25 złotych. / Godzina.
Mieszkanie: dom z wszystkimi wygodami czy hotel, po 4-6 osób w pokoju. Przejazdu nie ma, 20-25 minut chodu od domu do miejsca pracy .Płaca za komunalne usługi - 350 złotych z pensji.
Wymogi: - spryt rąk; - wiza D05 5 + - wiek do 50-55 lat - mieć własną odzież, obuwie.
Wyrabiamy medyczno-sanitarną książkę - 75 złotych z pensji (spłaca się jednorazowo).
Miejsce Pracy : Miasto Kamienna Góra

Uwaga! Dokładniejszą informację o wakacie, a tak samo o innych aktualnych wakatach w Polsce można poznać po telefonach:

Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
Еmail: asya.egiyan@gmail.com

Podobne oferty pracy:

Inwentaryzator do kazimierzy wielkiej

Zakres obowiązków:liczenie asortymentu sklepowego skanerem ręcznym Wymagania:Inne wymagania: ukończone 16 lat Wynagrodzenie brutto: od 19 PLNRodzaj umowy:Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługSposób aplikowania:kontakt przez OHPMiejsce pracy: Kaz

2022-06-24 18:41:53
Wczoraj z Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnobrzeg

Pracownik produkcji- Monter/ka

Kim jesteśmy? Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.dla..

2022-06-23 18:04:09
Adecco Poland Sp. z o. o
2 dni temu z hrlink.pl

Operator wózka widłowego w MAN Trucks

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy..

2022-06-23 09:05:08

2022-06-21 18:04:52
4 dni temu z hrlink.pl

2022-06-15 18:04:00
10 dni temu z hrlink.pl

2022-06-11 09:04:27
14 dni temu z hrlink.pl

Dla naszego Klienta z branży Automotive- firmy MAN Truck- poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego. Miejsce pracy: Niepołomicezakres odpowiedzialności: * rozładunek naczep, * przyjmowanie..

2022-06-07 09:05:28
18 dni temu z hrlink.pl

Mechanik na nowym dziale- Praca w MAN TRUCKS...

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA