Praca w piekarni w Mordy

Znaleźliśmy 2 oferty

PIEKARZ/POMOC PIEKARZA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Inne wymagania: gotowość do pracy w nocy - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: - Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 098 PLN - Opis wynag

2024-04-16 07:31:17
Zakład Produkcyjno-Usługowy Henryk Matejczuk
22 dni temu z aplikuj.pl

Piekarz/pomoc piekarza

Zakres obowiązków:Praca na stanowisku piekarza, pomocnika piekarza z umiejętnością ręcznego wyrobu chleba. Praca w godzinach od 04.00 do 12.00 i od 22.00 do 06.00 w Mordach. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie. Możliwość indydwidualnego okreś

2024-04-13 18:41:25
do 7098 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach