Praca w piekarni w Karsinie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Piekarz

Zakres obowiązków:- Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: - wymagane doświadczenie Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonySposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawc

2024-07-24 18:42:08
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w...
Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Podobne oferty pracy

PRACA W MARKECIE - PIEKARNIA

- obsługa działu piekarnia - przyjmowanie i realizacja zamówień - towarowanie sklepu

2024-09-13 17:55:22
FALLWORK Sp. Z O. O
BYDGOSZCZ +87km
8 dni temu z fallwork.pl

PRACA W MARKECIE – DZIAŁ PIEKARNIA BYDGOSZCZ

PRACA W BYDGOSZCZY - PIEKARNIA MARKET FORDON

Magazynier [praca w godzinach nocnych]

Zakres obowiązków:PRACA W GODZINACH NOCNYCH 18:00-02:00Przygotowanie towru dla kierowcówUtrzymanie porządku w miejscu pracyPierwsza umowa-zlecenie (z pełnymi sładkami) kolejna umowa o pracę.Osoby zainteresowane są proszone o kontakt telefoniczny 696-

2024-09-05 18:41:33
od 5400 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
PIEKARNIA SOBOWIDZ MICHAŁ CZAJKA
Różyny +59km
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Praca w piekarni

Szukam pracownika piekarza do pracy w piekarni w Borkowie koło Żukowa .Wszystkie informacje pod numerem telefonu 586818182

2024-06-26 16:32:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Iwona Szuta
Żukowo +57km
lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w piekarni Karsin