Praca w ogrodzie w Jeżowych

Znaleźliśmy 1 ofertę

Ogrodnik

Zakres obowiązków:Utrzymanie i pielęgnacja terenów zielonych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcąceUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od

2024-04-23 18:41:27
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Nisku
Podobne oferty pracy

Praca dorywcza w ogrodzie

Potrzebna pomoc do pracy w ogrodzie. Ogród znajduje się w Kielcach. Dobry dojazd z każdego punktu miasta. Do wykonania się typowe ogrodnicze prace - kopanie, grabienie, pielenie itp. Do tego drobne naprawy, malowanie itp. Nie jest to praca w pełnym w

2024-04-14 12:47:03
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
Kielce +119km
25 dni temu z lento.pl

OGRODNIK, doświadczenie, zatrudnię -zlecę opiekę...

OGRODNIK, doświadczenie, zatrudnię -zlecę opiekę nad ogrodem . Praca dla osoby z doświadczeniem w prowadzeniu ogrodu,w opiece nad kwiatami,p..

2024-03-20 09:45:04
ELIZÓWKA +66km
50 dni temu z anonse.com

Praca w branży ogrodniczej budowa ogrodów!Pielęgnacja...

Firma Ogrodnicza ogłasza nabór na stanowisko Ogrodnik ,praca dedykowana dla osób chcących pracować . Zakres wykonywanych obowiązków: -Cięcie roślin ozdobnych. - Ciecie (Trymowanie ) Żywopłotów liściastych oraz iglastych - Montaż Obrzeży trawnikowych

2024-02-23 00:59:17
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
Gardenservice
76 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w ogrodzie Jeżowe