Praca w markecie, Dino Polska S.A., Jeżów Sudecki

Miejsce pracy: Jeżów Sudecki
Region: Dolnośląskie
W związku z budową nowego marketu, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca - Kasjer
Jeżów Sudecki

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?
MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?
PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ:
• możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb
• stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
• możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne
• niezbędne szkolenia
• atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

O firmie DINO POLSKA S.A.

  • Jadwigi Śląskiej 2A
  • 58-405 Krzeszów
  • www: https://marketdino.pl/
  • Godziny otwarcia: Otwarte
    Zamknięcie: 22:30
    poniedziałek:
    06:00 - 22:30
    wtorek:
    środa:
    czwartek:
    piątek:
    sobota:
    niedziela:
    Zamknięte
Pokaż na mapie

Oferty pracy DINO POLSKA S.A.

KASJER - SPRZEDAWCA
10 godzin temu z aplikuj.pl
Kasjer - sprzedawca
23 godziny temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Mobilny kasjer - sprzedawca
23 godziny temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
23 godziny temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. IT Nowe

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji i warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej

2024-03-02 11:00:32
KCM CLINIC S.A
3,7
Dzisiaj z gowork.pl

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta Nowe

BayWa Agro Polska Sp. z o.o. od ponad 7 lat profesjonalnie wspiera rolników wiedzą i doświadczeniem. Korzystamy z blisko 100 lat doświadczeń niemieckiej BayWa AG. Proponujemy kompleksową obsługę od siewu po korzystną sprzedaż płodów rolnych. Zaopatru

Baywa agro polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
3,6

Sprzedawca

Zakres obowiązków:obsługa klientów, sprzedaż towarówSprzedawca Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: zrealizowany staż na ww stanowisku Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas ok

2024-03-01 18:41:56
od 2121 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Sprzedawca Art. Wyposażenia Wnętrz w Agata S.A...

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy..

2024-03-01 15:54:26
Agata S.A
Wczoraj z erecruiter.pl

Sprzedawca / Sprzedawczyni

Twój zakres obowiązków, Obsługa klienta, Praca przy kasie i rozliczanie powierzonej gotówki, Wykładanie towarów na półki, Utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu, Dbanie o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to..

2024-03-01 15:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
NETTO SP. Z O. O
Wczoraj z pracuj.pl

Zatrudnię pracownika na stanowisku sprzedawca

Społem PSS zatrudni pracownika na stanowisku sprzedawca w sklepie spożywczym w Jeleniej Górze

2024-03-01 13:31:02
Wczoraj z jelonka.com

Poszukiwana Kelnerka

Restauracja Aksamit w Karpaczu zatrudni na stałe kelnerkę. Dołącz do naszej drużyny i twórz z nami to cudowne miejsce .Bardzo dobre warunki pracy, wynagrodzenie plus napiwki

2024-03-01 13:31:01

Specjalista ds odszkodowań

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach specjalizujący się w pomocy prawnej oraz w leczeniu osób poszkodowanych w wypadkach, poszukuje chętnych do współpracy z terenu całego kraju. Zajmujemy się także dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych od..

2024-03-01 12:10:10
OPPwW
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle