Praca w handlu w Żaganiu

Znaleźliśmy 7 ofert

Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Żagań ul...

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej..

2024-04-19 08:53:56
EUROCASH S.A
6 dni temu z erecruiter.pl

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! Umowę o pracę na pełny etat Równoważny system czasu pracy Pakiet szkoleń zawodowych Realne możliwości rozwoju Paczki i bony okolicznościowe Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe; Program...

2024-04-19 18:17:22
Eurocash Franczyza
6 dni temu z flexi.pl

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dobór produktów do potrzeb klientów - zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych - prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami - przyjmowanie dostaw - ekspozycja towarów -

2024-04-12 18:30:31
PeoplePro
13 dni temu z aplikuj.pl

Zastępca Kierownika Sklepu I Żagań ul. E. Platter

Żagań Zastępca Kierownika Sklepu I Żagań ul. E. Platter, 68-100

2024-04-03 17:05:11
Biedronka
22 dni temu z pracawbiedronce.pl

Pracownik Sklepu

Władysława Reymonta 3

2024-03-27 16:59:05
Action
29 dni temu z pl.action.jobs

Menedżer Marketu - woj. lubuskie

Oczekujemy: wyższego wykształcenia doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu wielkoformatowych lub małoformatowych placówek handlowych doskonałej znajomości branży artykułów spożywczych, znajomości przepisów Praw

2024-01-13 17:03:04
Kaufland
103 dni temu z jobs.kaufland.com

Pracownik Sklepue43781Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć swoje produkty i nigdy ich nie przegapili. Oczywiście rów

2024-04-16 11:00:14
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Żagań