Praca w handlu w Wodzisławie Śląskim

Znaleźliśmy 7 ofert

Praca dla projektanta łazienek i kuchni

Ambitne i kreatywne wyzwania : • opracowanie projektu funkcjonalno - przestrzennego wnętrza – łazienka , kuchnia • opracowanie koncepcji plastycznej,- przygotowanie wnętrz pokazowych • śledzenie i analiza bieżących trendów • nawiązywanie kontaktów, o

2024-01-03 07:46:51
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Market Dom i Ogród
107 dni temu z lento.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie zawodowe - Inne wymagania: Doświadczenie w handlu,doświadczenie w zarządzaniu zespołem,samodzielne działanie,kreatywność,nastawienie na realizację celów sprzedażowyc

2024-03-27 07:31:24
Bingo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
23 dni temu z aplikuj.pl

Praca dla montażysty mebli kuchennych modułowych...

Prowadzę partnerski salon / studio mebli kuchennych BRW podejmę współpracę przekazując zlecenia usług montażu zakupionych mebli kuchennych modułowych wraz ze sprzętem AGD

2024-01-20 10:21:31
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Market budowlany
90 dni temu z lento.pl

Pracownik Sklepu - Prace Inwentaryzacyjne

Twój zakres obowiązków, układanie towaru, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji, porządkowanie sklepu..

2024-04-05 09:40:38
Tedi sieć handlowa sp. z o.o
4,0
14 dni temu z pracuj.pl

Zastępca kierownika sklepu

Zakres obowiązków:Planowanie i organizowanie pracy zespołu, zamawianie towarów,,zarządzanie towarem w sklepie, zapewnienie jego dostępności i odpowiedniej ekspozycji, monitorowanie wskaźników biznesowych, dbanie o wizerunek sklepu. Wymagania:Wymagani

2024-03-26 18:41:27
od 5255 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Pracownik Sklepu - udział w otwarciach nowych...

Twój zakres obowiązków, delegacje na terenie Polski związane z otwieraniem nowych filii,, eksponowanie towaru według ustalonych w sieci zasad,, dbanie o czystość i porządek w sklepie,, obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi procedurami..

2024-03-21 10:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
4,0
29 dni temu z pracuj.pl

Sprzedawca W Sklepie Firmowym Kłos

Twój zakres obowiązków, Co będziesz robić?, , • obsługiwać Klientów zgodnie ze standardami firmy,, • obsługiwać kasę fiskalną (POS),, • dbać o prawidłową ekspozycję asortymentów w sklepie,, • dbać o porządek na sali sprzedażowej i zapleczu., ,..

2024-03-25 10:40:33
Umowa o pracę
Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o
25 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Wodzisław Śląski