Praca w handlu w Ropczycach

Znaleźliśmy 2 oferty

Wsparcie pracy sklepu

Ropczyce Wsparcie pracy sklepu - PK, 39-100

2024-05-10 17:05:13
Biedronka
11 dni temu z pracawbiedronce.pl

Pracownik Sklepu (75% etatu)

Pracownik Sklepu (75% etatu) - 39-100 Ropczyce ✓ Sklep ✓ Niepełny etat ✓ Wynagrodzenie etat 75%: 3 420 - 3 750 zł brutto / mies. ✓ Praca w sklepie

2024-04-29 11:35:16
LIDL
22 dni temu z lidl.pl
Podobne oferty pracy

Konserwator sprzętu przeciwpożarowego (praca...

Zakres obowiązków:naprawa i konserwacja sprzętu przeciwpożarowego, sprzedaż gazów technicznych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLNRodzaj umowy:Umowa zlece

2024-05-14 18:41:31
od 2121 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Latpoż handel i usługi w zakresie zabezpieczenia...
Starachowice +120km
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Ropczyce